AN
Soru Sahibi
27 Eylül 2009 15:14

iyi günler dilerim dr bey size oğlum ile ilgili bir sorum vardı.oğlum 11 y

iyi günler dilerim dr bey size oğlum ile ilgili bir sorum vardı.oğlum 11 yaşında ve iç kulağının duymadığını söyledi bize doktorlar bunun tek tedavisinin ise kulaklık kullanması gerektiğini söylediler ama benim oğlum 3 ay zor taktı şimdi ise kullanmıyor.ince sesleri duyuyor benim onu çağırmamı duymuyo yüzüme bakarsa beni anlıyo çok güzel dudak ukuyor .acaba bunun tedavisi sadece kulaklıkmı başka tedavisi yokmu .biz bu sorunu 4 yıldır yaşıyoruz doktora gitmek istemiyor ölçüm yaptırmak istemiyor

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Alp Demireller
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

OĞLUNUZ KULAKLIKTAN FAYDA GÖRÜYORSA EN İYİ TEDAVİ YÖNTEMİ BU. KULAKLIKTAN FAYDALANAMIYANLAR İÇİN BAŞKA YÖNTEMLER VAR AMA BU SİZİN ÇOCUĞUNUZA ÖNERİLMEZ. SAYGILARIMLA

28 Eylül 2009 15:35