OC
Soru Sahibi
12 Eylül 2011 15:19

iyi günler ben sivilcelerim için aknetrent tedavisine başladım ve 1 ay oldu

iyi günler ben sivilcelerim için aknetrent tedavisine başladım ve 1 ay oldu.ilaca sivastaki bir doktorla başlamıştım fakat izmirde yaşıyorum ve kontrollerim ve tahlillerim için gidebileceğim bir uzman arıyorum. siz acaba hangi hastanede çalışıyorsunuz ve nasıl ulaşabilirim size.şimdiden teşekkürler iyi günler

1 cevap
Cevaplar (1)

buca seyfi demirsoy hastanesinin evka 1 deki çimentaş semt polikliniğinde çalışıyorum hergün oradyım gelirseniz yardımcı olurum . yeri tam olarak yedi göller mevkiğinde iyi günler

14 Eylül 2011 10:47