CZ
Soru Sahibi
25 Ağustos 2010 18:27

iyi günler .4 5 senedir çenemde ağrı ve kıtlama var günlük yaşantımı da ço

iyi günler .4 5 senedir çenemde ağrı ve kıtlama var günlük yaşantımı da çok etkiliyor.ne yapmalıyım bilmiyorum.ağrı geçer mi veya nasıl geçer hangi doktora gitmeliyim .bilgilendirirseniz sevinirim

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Melih Çakır
Diş Hekimi , Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi

Şikayetleriniz kendiliğinden geçmez. Verilecek tedavi de ancak detaylı bir muayene sonrasında belirlenebilir. Bir çene cerrahisi uzmanına başvurarak muayene olmanızı öneririm. Geçmiş olsun.

26 Ağustos 2010 10:11