YA
Soru Sahibi
27 Ağustos 2010 12:44

Melih bey ilginize teşekkür ederim ben dün soru yöneltmiştim sorumun cevabı

Melih bey ilginize teşekkür ederim ben dün soru yöneltmiştim sorumun cevabı sizin tarafınızdan cevaplanmış fakat sorumun cevabını nedense göremiyorum ekrana soru işareti geliyor cevaben bişey yazılmadımı acaba teşekkürler....

2 cevap
Cevaplar (2)
Uzm. Dr. Melih Çakır
Diş Hekimi , Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi

Merhabalar. Ben de sorunuzu görememiştim. Sanırım mesajınızı gönderirken bir problem olmuş olmalı. Bana sadece boş bir mesaj geldi. Probleminizi tekrar anlatabilirseniz yardımcı olmaya çalışırım. İyi günler.

3 Eylül 2010 13:36
YA
Soru Sahibi

Melih bey tekrardan selamlar benim yazmış olduğum soruyu sizde benim gibi okuyamamışsınız sorumu tekrar dile getiriyorum eşimin bundan 2 sene önce dişinde dolgu vardı ve düştü maddi imkanlardan dolayı dolguyu yaptıramadık ve geçen ay okmeydanı diş hastanesine gittik çene kemiyinde erime olduğunu ve kendilerinin bişey yapamıyacaklarını söylediler benim sizden ögrenmek istediyim çene kemiyindeki erimenin nedeni ne olabilir ve ssk anlaşmalı önere bileceyiniz bi hastane adı rica ediyorum.Teşekkürler

3 Eylül 2010 20:17
Uzm. Dr. Melih Çakır
Diş Hekimi , Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi

Merhaba. Çene kemiğindeki erimenin başlıca nedeni enfeksiyondur. Bu diş yada diş eti kaynaklı olabilir. Artık tüm devlet ve üniversite hastanelerinin SGK ile anlaşması var. Benim size önerim, bir üniversite hastanesine başvurmanız. ( İstanbul Ü. veya Marmara Ü. Diş Hekimliği fakülteleri gibi ) Bilimsel ve etik anlamda en doğru tedaviyi üniversite hastanelerinde alabileceğinize inanıyorum . Geçmiş olsun. Dr.Dt.Melih ÇAKIR Çene Cerrahisi Uzm.

5 Eylül 2010 01:42