TK
Soru Sahibi
9 Eylül 2010 01:43

babamın yaklasık 3 aydır kulagında agrı,cenesınde uyusukluk sertlık hıssı v

babamın yaklasık 3 aydır kulagında agrı,cenesınde uyusukluk sertlık hıssı vardı en son hastanede mr cekıldı ultrasona gırdı ve bu sonuca varıldı.Bu yazdıgım sonuc hakkında sızden bılgı almak ıstıyorum sımdıden cok tesekkur ederım..''SOL PARODİT GLAND İCERİSİNDE YAKLASIK 37*30MM BOYUTTA,OLDUKCA DUZENSİZ KONTURLU,HETEROJEN HİPOEKOİK,İCERİSİNDE ARTERİYEL VASKÜLARİZASYON İZLENEN ALAN MEVCUTTUR.AYRICA PARODİT GLAND İÇERİSİNDE BÜYÜKLÜĞÜ 12MM BOYUTTA LENF NODLARI DİKKAT ÇEKMİSTİR.''

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Melih Çakır
Diş Hekimi , Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi

Bahsettiğiniz klinik ve radyolojik bulgular parotis tümörlerini andırıyor. Ancak kesin tanı için ileri tetkikler gerekecektir. Bir KBB uzmanına başvurmanızı öneririm. Şimdiden acil şifalar diliyorum. Dr.Dt.Melih ÇAKIR Ağız, Diş, Çene Cerrahisi Uzm.

12 Eylül 2010 13:44