YD
Soru Sahibi
27 Kasım 2020 01:01

20 lik diş çekimi sonrası et parçası

Merhaba hocam, 2 gün önce sol üst 20 lik dişimi çektirdim. Çok zor bir çekim oldu dişim kırıldı vs uzun süre sonunda diş çıkarıldı. Bugün dilimke çekilen yerde sallanan bir et parçası olduğunu farkettim. Ve yandaki dişimin çok sivri kaldığını ve yanağıma battığını . bu normal mıdır?

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dt. Murat Arslan
Diş Hekimi , Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi

Şuan için normal .eğer 1 hafta içinde geçmezse doktorunuza başvurabilirsiniz geçmiş olsun

27 Kasım 2020 01:08