KE
Soru Sahibi
15 Haziran 2011 22:39

İyi akşamlar. Ben ön iki dişimin seyrek olması nedeniyle zirkonyum kaplama

İyi akşamlar. Ben ön iki dişimin seyrek olması nedeniyle zirkonyum kaplama yaptırıyorum Bugün dişlerim kesildi 3 gn sonra gerçek dişlerim takılacak Fakat dişetlerim morarmaya başladı İğneden olabilir diye düşündüm ama emin olamadım Sizce normal midir?

1 cevap
Cevaplar (1)
Dt. Özlem Acar
Diş Hekimi

Eda hanım merhaba, Dişetinizle ilgili şikayetiniz büyük olasılıkla iğneden kaynaklanmıştır. doktorunuzun önereceği gargaralarla 2-3 gün içinde şikayetiniz azalacaktır. Geçmiş olsun.

16 Haziran 2011 19:46