yf
Soru Sahibi
6 Nisan 2020 13:12

İlaç hakkında

Merhaba hocam bende erken boşalma olduğu için üroloji doktoru paxil ilacını verdi bittikten sonra anafranil ilacını verdi bir süre sonra bu ilaçlar erkeklik hormonunu en alt seviyeye çekti psikiyatri doktoruna gittim bu ilaçlar bende aşırı isteksizlik ve erkeklik hormonunu düşürdü bana rexapin ilacını yazdı kullan düzelirsin ama bu ilacı aldıktan sonra buda antidepresan ilacı olduğunu öğrendim bu ilaç bendeki sorunu çözermi yoksa psikolog ile mi çözülür hocam sağlıcakla kalın hocam

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba Fatih Bey, ben psikiyatr ya da ürolog değilim. Sorunuzu lütfen bu alanda uzmanlaşmış doktorlara iletiniz.

6 Nisan 2020 14:58