ZZ
Soru Sahibi
3 Mart 2011 13:21

Hocam Yaş 40 Er. Birsüredir ereksiyon problemi yaşıyorum eski sertlikte bir

Hocam Yaş 40 Er. Birsüredir ereksiyon problemi yaşıyorum eski sertlikte bir ereksiyonum olmuyor, ancak bir tesadüf sonucu penisimin kökü lastik gibi birşeyle bir miktar sıkılırsa(çok değil) ereksiyonum hem daha şiddetli hemde uzun sürüdüğünü tespit ettim. Bunun nedeni ne olabilir birde bu yöntem zararlımıdır. Bir süredir günde bir adet adalat crono 30 mg kullanıyorum bunuda belirteyim. Teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)

İYİ GÜNLER, PENİSİN TOPLAR DAMARLARIYLA İLGİLİ BİR SORUN OLABİLİR. ŞİKAYETİNİZ ÇOK RAHATSIZ EDİYORSA PENİL DOPPLER ULTRASONOGRAFİ YAPILMASI SORUNU TAM OLARAK ORTAYA KOYAR. DR. NECMETTİN ATSÜ

3 Mart 2011 13:51