AM
Soru Sahibi
3 Mart 2011 13:38

CAM SAYGILAR SISTIT ICIN ONERILEN MONURAL SASE ILACINI ALDIM KULLANDIM IYIG

CAM SAYGILAR SISTIT ICIN ONERILEN MONURAL SASE ILACINI ALDIM KULLANDIM IYIGELDI YALNIZ DAHA IYI SONUC ICIN TEKRAR NE ZAMAN KULLANAYIM ESKISINE GORE IYIYIM ASIRI AKTIF MESANE ICIN KULLANDIGIM ANTIKOLLENERJIK ILACLAR PROSTAT BUYUMEM VAR ONA TERS ETKI YAPARMI TIKAMI FİLAN ONEMLI ZARARLARI VARMI SONSUZ TESEKKURLER

1 cevap
Cevaplar (1)

İYİ GÜNLER, MONUROL İLE TEDAVİYİ HAFTADA BİRER KEZ GECE YATARKEN OLMAK KAYDIYLA 4-6 HAFTAYA KADAR UZATMANIZ FAYDALI OLABİLİR ANTİKOLİNERJİKLERİN İSE İŞEME ÜZERİNDE CİDDİ BİR OLUMSUZ ETKİSİ OLMAZ. KULLANABİLİRSİNİZ. BU ARADA PROSTAT BÜYÜMESİ İÇİN BİR ALFA BLOKER ALIRSANIZ DAHA İYİ SONUÇ ELDE EDEBİLİRSİNİZ. DR. NECMETTİN ATSÜ

3 Mart 2011 13:54