KS
Soru Sahibi
19 Mayıs 2011 19:43

hocam merhaba , bende çekilen filmler sonucu sol tarafımda varikosel tespi

hocam merhaba , bende çekilen filmler sonucu sol tarafımda varikosel tespit edildi. cerrah paşa tıp fakültesinde ameliyat olmayı düşünyorum da acaba orası bu ameliyatı iyi yapar mı , yoksa sizin önereceğininiz bir hastane veya tıp fakültesi var mı , bu benim için çok önemli yardımcı olursanız çok sevinirim.

1 cevap
Cevaplar (1)

Bu cerrahiyi ""Mikrocerrahi"" ile yapılan bir merkezde olmanızı öneririm. Cerrahpaşa'da nasıl ve kimlerin yaptığını tam bilemiyorum, ben Hacettepe kökenliyim. Bu ameliyatı farklı hastanelerde, ben de yapmaktayım, arzu ederseniz görüşebiliriz. Geçmiş olsun. Dr. Necmettin ATSÜ *** *** **

21 Mayıs 2011 20:20