İS
Soru Sahibi
19 Mart 2011 21:05

Böbkor isminde bir ilaç var gerçekten internet sitelerinde anlatıldığı gibi

Böbkor isminde bir ilaç var gerçekten internet sitelerinde anlatıldığı gibi etkilimi kullanmamızı tavsiye edermisiniz

1 cevap
Cevaplar (1)

İyi günler, Bu ilaç sanırım ROWATİNEX isimli ilaca muadil bir ilaçtır. Eğer gerçekten benzer içeriğe sahipse, en azından küçük taşların düşürülmesinde faydalı olabilir. Bunun dışındaki etkileri ise gerçekle bağdaşmamaktadır. Dr. Necmettin ATSÜ

19 Mart 2011 21:48