TB
Soru Sahibi
12 Mart 2011 12:35

HOCAM SAYGILAR UST SAG KOPRUDEKI KUCUK OLAN DISIMIN BEYAZ KAPLAMASI CIKTI B

HOCAM SAYGILAR UST SAG KOPRUDEKI KUCUK OLAN DISIMIN BEYAZ KAPLAMASI CIKTI BUNU BOYLE BIRAKMAMIN SAGLIK ACISINDAN ZIYANI VARMI KOPRU SOKULUP KAPLANMASI LAZIMMI TESEKKURLER

1 cevap
Cevaplar (1)
Dt. Özlem Acar
Diş Hekimi

Köprü üzerindeki porselenin atmasının sağlık açısından bir zararı yoktur, sadece bazen dişetinde, yanakta tahrişe neden olabileceği unutulmamalıdır. Eğer porselen bu şekilde çıktıysa bu, protezinizin kullanım süresinin dolduğuna dair bir belirti de olabilir. Hekiminize danışarak daha detaylı bir incelemeyle, daha detaylı bilgi alabilirsiniz. İyi günler dilerim.

12 Mart 2011 13:21