6 Kasım 2010 10:36

Hocam iyi günler öncelikle bizi bilgilendirdiğiniz içn teşekküler. Hocam ş

Hocam iyi günler öncelikle bizi bilgilendirdiğiniz içn teşekküler. Hocam şükrü pekdemir ist. yaşıyorum evleneli 7 ay olacak eşimde vajinismus var ilk 2 ay ilişkiye bile giremedik şimdi zar zor oluyor ama eşim hiç zevk almıyo ve çok acı hissediyor ne yapabilirim . Birde eşim daha 21 yaşında olmasına rağmen ben istemesem günlerce haftalarca hatta aylarca bile ilişkiye girmek istemiyor sanki 50 yaşlarındaki bir kadın gibi ne olur hocam bize yardım edin iyi günler...

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Yasemin Yıldız
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Şükrü merhaba, eşindeki vajinismus sorunu cinsel isteksizliğe ve cinsellikten kaçınma davranışına neden olur.Bu sorununuz için mutlaka bu konuda uzman birinden yardım almanız gerekiyor.sevgiler.

7 Kasım 2010 07:22