ÇG
Soru Sahibi
20 Kasım 2010 20:02

29 aylık evliyim 5-6 aydır çocuk istiyoruz.4 aydır klomifen kullanıyorum.po

29 aylık evliyim 5-6 aydır çocuk istiyoruz.4 aydır klomifen kullanıyorum.polikistik overim varmış.gittiğim doktor rahim filmi çekmemi önerdi.ne yapmalıyım.bilmiyorum.sebebi neden kaynaklanıyor olabilir.eşimin sonuçları normal.teşekkür ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Yasemin Yıldız
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Rahim filmindede sorun yoksa yumurtlamaya yardımcı olan gonadotropin grubu ilaçlarla tedaviye geçilmesi uygun olacaktır.sevgilerimle.

28 Kasım 2010 23:00