BG
Soru Sahibi
19 Ocak 2016 20:08

Ağrılı ilişki

Merhaba hocam ben 3 yıllık Evliyim 10 ay önce 21 haftalık ikiz bebeklerimi erken doğumdan dolayı kaybettim.. Eşimle çok fazla ilişkide bulanamıyorum özz 1 ay önce Yaşadığım kaybımdan sonra bende daha fazla cinsel isteksizlik oldu malesef münasebetlerim eşime karşı gebelik olsun diye ve bu Yüzden de çoğunlukla vajinal kuruluk sıkıntısı yaşıyorum bir an önce bitsin diye sabrediyorum ne yapmam gerektiğini de bilmiyorum nasıl atlatacağım vs ve özz bir an önce çocuk Olmasını istediğim için de pskolojik olarak çok yıprandım geçen her ayın hüsranla sonuçlanması ile

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Yasemin Yıldız
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Merhaba, öncelikle bir jinekolojik muayene olmanızda fayda var, eğer tıbbi sorun yok ise cinsel terapi sizin için uygun olacaktır , Sevgilerimle

20 Ocak 2016 09:54