AY
Soru Sahibi
27 Kasım 2010 10:25

mrb yasemin hanım 2 çocucuğum var 9 ve 5 yaşlarında korunma yönt. seçmek is

mrb yasemin hanım 2 çocucuğum var 9 ve 5 yaşlarında korunma yönt. seçmek istiyorum spiral düşünüyorum.adetim 6-7gün sürüyo.ilk 3 güm kanamam aşırı oluyor spiral kanamayı artırır mı zararı olurmu. doğ kont. hapı düşündüm ama unuturum diye korkuyorum bir de kalp kapakçığımda minimum gevşeklik varmış hapın yan etkisi olur mu en iyi korunma yöntemi hangisi yardımcı olursanız seviniriim iyi çalışmalar dilerim

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Yasemin Yıldız
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Kanamalarınız fazla miktarda ise sizin için hormonlu spiral kullanmanız daha uygun olur.geçmiş olsun.

28 Kasım 2010 22:56