NA
Soru Sahibi
19 Ekim 2009 22:02

hocam 2004 hazirandan bu yana meniere hastasıyım ilk zamanlar vasoserc 16 m

hocam 2004 hazirandan bu yana meniere hastasıyım ilk zamanlar vasoserc 16 mg ve dremine verildi 2007 kadar iyidim ama sonra fenalastım dr degiştim betasec 16mg ve sefal 75mg verildi 1 yıl kullandım fayda vermedi yine dr. değiştirdim kulaga tüp taktı vesuan vesoserc 24mg sitorel 20mg diazomid sefal 75mg suan eskiye göre iyiyim ama iş yapamıyorum hep uyku hali var banyoda carpıntı oluyor bas dönmesi ve cınlama devam ediyor.tüpten sonra ataklar 1 mepze azaldı sizce durumum nedir?saygılarımla....

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Alp Demireller
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

BU ŞİKAYETLERİNİZLE BİR ÜNİVERSİTE HASTANESİNE BAŞ VURMANIZUYGUN OLUR KANAATİNDEYİM. İLAÇLA KONTROL ALTINA ALINAMIYORSA CERRAHİ GEREKEBİLİR. SAYGILARIMLA. PROF . DR .ALP DEMİRELLER

21 Ekim 2009 10:39