GY
Soru Sahibi
24 Temmuz 2020 14:59

Hipnoterapi

Hipnoterapi kac seans surmektedir seans basi ucreti nedir sehir disindan gelmeyi dusundugum icin detaylari sormak istedim

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Doğanay Kürkçü
Biorezonans Sertifikalı Tıp Doktoru

Sayın gürsoy Sizi dinlemeden anamnezinizi almadan yardımcı olabileceğimi hele de hipnoz sizin için uygun mu? Sorularını cevaplamadan size cevap vermem mümkün değil. Lütfen randevu alarak görüşmeye gelin. İyi bir gün dilerim

7 Ağustos 2020 19:39