AE
Soru Sahibi
11 Temmuz 2020 23:09

Herpes virüsüne biorezonans tedavisi olur mu

İyi günler hocam benim rahatsızlığım genital uçuk bebeğim ameliyat oldu sıkıntılı bir süreçti 2-3 gün sonra başladı uçuk sıkıntısı 6 aydan beri sürekli ilaç tedavisi ama bir sonuç alamıyorum ablam internette biorezonans tedavisi görmüş bende Adana’da bu uygulamayı araştırınca sizi gördüm kesin bir sonuç olur mu nasıl tedavi süreci öğrenebilirmiyim acaba teşekkür ederim şimdiden.

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Doğanay Kürkçü
Biorezonans Sertifikalı Tıp Doktoru

Sayın Aydın, Herpes virüs ve benzeri kronik İnatçı enfeksiyonlarda biorezonans destek tedavisi oldukça başarılıdır. İlacınızı kullanırken aynı zamanda tedaviye gelebilirsiniz. Eşlik eden başka bir ajan olabilir. Size özel yapacağımız Test ve tedavi protokolü için lütfen randevu alarak gelin. Detaylı bir şekilde bilgilendirme yapalım. Şifa diliyorum. İyi günler

18 Temmuz 2020 19:40