ga
Soru Sahibi
27 Ekim 2018 15:43

her an korku

merhaba hocam yaklasik 8 aydir korku icindeyim sosyal faaliyetlerim bitti dusunce zorlugu cekiyorum ve her an bir sey olucakmis endisesi cekiyorum lutfen yardimci olurmusunuz 9 tane doktora ciktim tahliller temiz cikti ara sira nefes almakta zorlaniyorum yemek yemedede zorluk cekiyorum

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba Ayhan bey, sanırım öncelikle bir psikiyatristten destek almanız daha doğru olacaktır. Ardından yaşadığınız bu soruna neden olanlar konular üzerinde psikologdan destek alarak ilerlemeniz iyi olacaktır. İyi günler dilerim...

12 Aralık 2018 16:27