SS
Soru Sahibi
1 Eylül 2014 04:46

Hayatımdaki herkes çıkıyor büyük çöküşteyim

Pek arkadaşım yok.2 tane yakın kankam vardı. Biri 6 senelik kız kankamdı oda geçenlerde mesaj attı sorunlarım var birdaha görüşmek istemiyorum hayatımda sadece sevgilim olsun istiyorum deyip beni heryerden engelledi. Oda koydu Son olan 1 kız kankamda buralardan taşınıyor gidiyor aramız limoni oldu. Sevgilim vardı oda beni terketti birisini seviyormuş benide idare ediyormuş mutlu olayım diye.. Telefonumun whastsappında artık konuşacak kimsem kalmadı. Sosyal ilişkilerimde onların gitmesiyle bitti. Başkada yakın kankam beni iyi tanıyan birileri yok. Dahada sevgili olaylarına girmicem. Hayatımı mahvediyorlar. Şimdi kimle muhabbet edicem ben ya yalnız kaldık iyimi 20 yaşındayım hep az insanlarla yaşam kurdum. Kötü bir psikoloji içindeyim şu an.

2 cevap
Cevaplar (2)

Merhaba Hayatınızda hep aynı senaryo tekrar ediyorsa ,büyük ihtimalle bazı düşüncelerin ve davranışların üzerine gidilip; yeniden analiz yapılması gerekiyor demektir.Kalıpları farketmeli ,yeni bakış açıları geliştirmelisiniz.Bunun içinde bir psikiyatrist yardımı ve psikoterapi almalısınız.Üzerinize düşen görevleri yerine getirir ve kararlı olursanız daha kaliteli ilişkiler kurabilir, mutluluk verici paylaşımlarda bulunabilirsiniz. İyi ve sağlıklı ilişkiler dilerim...

3 Eylül 2014 22:52
SS
Soru Sahibi

Sorunlar benden kaynaklı diyorsunuz yani.

4 Eylül 2014 17:48

Merhaba, Sorunların kimden kaynaklandığından ziyade sorunlara odaklanırsanız çözümü daha kolay olacaktır.İyi günler dilerim...

7 Eylül 2014 17:42