YC
Soru Sahibi
26 Aralık 2017 12:27

Hamile olabilirmiyim?

Merhaba ben 28 yasindayim 4 aylik evliyim göğsümü sıkınca süt gibi bir akıntı oluyor adetimden birgün sonra oldu sizce neden oluyor ve normal mi? Şimdiden tesekkurederim cvbınız için

1 cevap
Cevaplar (1)

Cennet Hanım merhaba, sanırım bu sorunun cevabını bir kadın doğum hekiminin cevaplaması uygun olacaktır. Size naçizane cevabım eğer şüpheleriniz ya da merakınız var ise hemen bir uzmana gidip muayene olmanız. Doktorunuz sizi aydınlatacak ve rahatlatacaktır. Sevgiler

26 Aralık 2017 14:51