KS
Soru Sahibi
30 Ekim 2009 09:08

günaydın.benim belimde çok ağrı var .gerekli kontrol ve tetkikler sonucu 2

günaydın.benim belimde çok ağrı var .gerekli kontrol ve tetkikler sonucu 2 tane fıtık olduğu saptandı.ilaçla tedavi uygulandı ,iğne,kas gevşetici kullandım.birsüredir ağrılarım azalmıştı.tekrar başladı. ve yürümekte oturup kalkmakta zorluk çekiyorum.fizik tedaviye doktorlar gerek görmedi.ama sizce napabilirim.aynı pozisyonda devamlı durma dediler sadece.çalışıyorum ve oturuyorum kalkıyorum devamlı hareket halideyim.oturdugum koltukta bel yastıgı var.bayan oldugum için ev işide yapmak zorundayım

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Yavuz Özügül
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon

sayın Sultan hanım ağrılarınızın olmasını anlıyorum bu tür ilac tedavileri sonunda belli süre zarfı sonunda yeniden ortaya çıkması gayet normal size söyliyeceğim şudurki lütfen bir fizik tedavi doktoruna gözükün saygılarımla; Prof.Dr.Yavuz Özügül Atafiz Fizik Tedavi Merkezi Tel: *** *** ** *** *** ** 444

30 Ekim 2009 17:55