YS
Soru Sahibi
5 Mart 2016 00:30

Gaita kulturu

İyi akşamlar benim 4 buçuk aylık oğlum var günde 15 defa kakasını yapıyor dr um gaita kültürü istedi sonuç bu normal gaita floras uyeleri görüldü ve normal gaita Florası üredi die yazıyor bu nedemek bana açıklarsaniz çok sevinirim

2 cevap
Cevaplar (2)

Sevda hanım merhaba, Doktorunuzun istediği bir sonucun yorumlanmasını da lütfen doktorunuz ile yapınız. Sevgiler...

7 Mart 2016 14:49
YS
Soru Sahibi

Ben zaten dr lâ görüşecem sizinde fikrini zi almak isteMistik ama yardimci olmadıniz fikir edinme amaçlı yani biz yeni tahlil yaptık zaten kusura bakmayın rahatsız ettim

7 Mart 2016 15:02

Normal gaita florası sonucu geldiğine göre herhangi bir sıkıntı yok demektir tahlil sonucunuzda, ancak ben yinede doktorunuzun göz önünde bulunduracağı başka şeylerde olabileceği için ona yorumlatmanızı rica ettim. Etik olarak bu sorunuzu doktorunuzun yanıtlaması daha doğrudur, biz diyetisyenlerin değil. Bebeğinizin beslenmesiyle ilgili soracağınız sorularda seve seve yanıtlayabilirim Sevda hanım. İyi günler dilerim.

8 Mart 2016 16:51