BZ
Soru Sahibi
17 Eylül 2016 13:40

kılo kontrolu

iyi günler zeynep hanım,boyum 1.80 kılom 75 yağ oranım 25 kılo çıktı tartıda..yağ oranım fazla gibi geldi göbek bölgemde yağlanma var..(bu arada 90 kg den bu kıloya düştüm)71 kg ideal oluyorum,ne önerirsiniz,masabaşı çalışıyorum..4 kılo vermek istiyorum bu arada kadın doğuma gıttığımde bana glifor verdi 1000 lik

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba, İnsülin direnciniz için ilaç vermiş doktorunuz. Göbek çevresi yağlanmasını en aza indirirseniz ve düzenli beslenirseniz insülin direncinden kurtulursunuz. Hedef kilonuzu ve yağ oranınızı birlikte belirleyebilmek için randevu alıp gelirseniz size yardımcı olabilir. Sevgiler

29 Ekim 2016 13:57