1 Nisan 2015 00:33

Eşim benimle birlikte olmak istemiyor.

Üç yıllık evli olmamıza rağmen eşim benimle evlendiğimizden beri birlikte olmak istemiyor. İlişkiye girmeyi reddediyor. Bana karşı en küçük bir ilgi ve istek göstermiyor. Bu konuda da en küçük bir rahatsızlık duymuyor. Anne olmak istiyorum ama eşim bu şekilde davranarak anne olma hakkımı elimden alıyor.

2 cevap
Cevaplar (2)

Merhaba, evlendiginizden beri bu sorunu yasiyorsaniz, esinizle beraber bir terapistten destek almaniz gerekir. Bu sizin tek basiniza cozebileceginiz bir durjm degildir... Iyi gunler...

1 Nisan 2015 07:22
Soru Sahibi

Terapisi gitmeyi ben de çok istedim. Ama kendisi ile iletişim kurmamı kesinlikle reddediyor. Bu duruma işime gelirse katlanmam gerektiğini işime gelmezse çekip gitmemi söylüyor.

1 Nisan 2015 11:23

Irem hanim, bu durumda belki de sizin bir terapistten destek alarak nasil bir hayat surmek istediginize karar vererek, bir yol izlemeniz daha dogru olacaktir. Cunku bu durum esinizden kaynaklanihor olsa dahi sizin bir evlilikten beklentilerinzi belirleyip, bu yasadiginiz evliligi devam ettirmek ya da ettirmemek kararini vermeniz gerekir. Bu surec icerisinde alacaginiz terapi size kendinizi ve beklentilerinizi farketmek ve bunlara gore secimler yapmak hatta bu secimlwri yapabilme gucu kazanmaniz konusunda tardimci olacaktir. Iyi gunler dilerim...

1 Nisan 2015 15:43