ka
Soru Sahibi
11 Temmuz 2018 18:45

dürtü bozukluğu

merhabalar 5 yaşında oğlum var. dürtü bozukluğu izlenimini aldık. beylikdüzünde oturmaktayız. sizin ilgi alanıza giriyoyor mu. yada tavsiye edebilieceğiniz , randevu alabileceğimiz bir hocamızın isminin verebilir misiniz ali karagöz

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Duygu Murat
Çocuk ve Ergen Psikiyatristi

Sizin gözlemlediğiniz durumun ayrıntılı incelenmesi için Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı Hastalıkları uzmanı tarafından değerlendirilmesinin uygun olacağını düşünüyorum, bu konuda size yardımcı olabilirim

11 Temmuz 2018 22:01