KE
Soru Sahibi
26 Ekim 2010 11:10

DR. HANIM MRB İLGİNİZ İÇİN ŞİMDİDEN ÇOK TŞK EDERİM. BEN YAKLAŞIK 3 HAFTALI

DR. HANIM MRB İLGİNİZ İÇİN ŞİMDİDEN ÇOK TŞK EDERİM. BEN YAKLAŞIK 3 HAFTALIK EVLİLİĞİM VAR EŞİMLE 2 YIL SEVİŞEREK EVLENDİK HERŞEY ÇOK NORMALDİ TAKİ BALAYIMIZA KADAR EŞİMLE DAHA ÖNCE ÇOK KES SEVİŞTİK SADECE BİRLEŞME OLMAMIŞTI YALNIZ BALAYINDA BİRKAÇ KES DENEMEMIZ OLDU CANIM ÇOK YANDI NORMALMİDİR BİLMİYORUM PENİS YARIYA KADAR ALIYORUM FALAN YARIDAN SONRASI DAYANILMAYAACK BİR ACI HİSSETTİĞİMDEN İSTER İSTEMEZ KASIP EŞİMİ İTİYORUM TAM İLİŞKİYE GİREMEDİK SONRA ZATİ DENEYEMEDİK BENİM GRİP OLMAMDAN

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Yasemin Yıldız
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Elif merhaba, anlattığın tablo vajinismus sorunun olduğunu gösteriyor, kendiliğinden, zamana bırakarak çözülmez, yardım alman gerekiyor.sevgiler.

28 Ekim 2010 19:49