AM
Soru Sahibi
6 Eylül 2011 22:48

Doktor Bey benim sorum ayağımdaki baş parmağımın yanındaki parmakta tırnağı

Doktor Bey benim sorum ayağımdaki baş parmağımın yanındaki parmakta tırnağın ortasından bir çizgi ayrılıyor, sol tarafı mor, sağ tarafı normal renkte. bu morluğun sebebi ne olabilir? aynı zamanda bir kaç aydır moraran tırnağımın içinde yanma hissi var ve sıklıkla oluyor bu yanma hissi.. sebebini öğrenebilirmiyim çok merak ediyorum. Teşekkür ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Alper Aslan
Dahiliye - İç Hastalıkları

Oncelikle gecmis olsun.Tarif ettiginiz sikayet icin kesin bir sey soylemek zor.Ancak bir damar hastaligi belirtisi olabilecegi gibi,tirnagi tutan bir cilt hastaliklarini ilgilendirebilecek lezyonda olabilir.Tavsiyem oncelikle bir cildiye uzmaninin gormesi,bir teshis konamadigi durumdada kalp damar cerrahi uzmaninin gormesi.Gecmis olsun

12 Eylül 2011 12:27