BS
Soru Sahibi
19 Şubat 2020 08:44

Diz eklem aralığı

Kolay gelsin hocam MR sonucunda çıkan Diz eklem aralığı ve suprapatellar bursada minimal serbest sıvı dikkati çekmektedir yazıyor Doktor dinlendirmelisin ayaklarını zorlama dedi 2 ay felan geçti hala aynı sıkıntıyı yaşamaktayım antrenmanlara gidemiyorum tedavi öneriniz varmı hocam en kısa sürede nasıl iyileştiririm

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Taner Aydın
Spor Hekimliği

Öncelikle geçmiş olsun. Aşırı kullanıma bağlı bu tür sorunlarla karşılasabiliriz. Fırsatınız olursa buunduğunuz yerde bir spor hekimliği uzmanına görünün. Mevcut durumunuzu değerlendirmeden net birşey söyleyemiyorum.

2 Mart 2020 14:47