BH
Soru Sahibi
6 Kasım 2018 23:31

Derin nefes alma ihtiyaci

Mrh hocam bundan iki yıl önce derin nefes alma ihtiyacı duyuyordum ve akciğer filim ve kalp EKG çekildi sonuç temizdi iki yıl sonra yani şimdi tekrar olmaya başladı doktor selectra verdi ondan sonra duzeldim.hocam şimdi bir piskoloğami gitmeliyim yoksa dahiliyeyemi hocam beni aydınlatır sanki sevinirim tsk

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba Şuan yaşadığınız durumları psikoterapi sürecinin içinde çözümlenecek durumlardır Psikoterapist arkadaşla devam etmenizi öneririm

6 Aralık 2018 21:32