ÖÜ
Soru Sahibi
12 Eylül 2011 01:37

cildimde sık sık deri altında kırmızı şişlikler oluşmakta.uçları olmuyor. ç

cildimde sık sık deri altında kırmızı şişlikler oluşmakta.uçları olmuyor. çok can sıkıcı duruyor.biran önce kurtulmak için ertesi gün sıkıyorum karşıya fışkırarak çıkıyor. bu sefer leke kalıyor. ne önerirsiniz

1 cevap
Cevaplar (1)

mutlaka bir dermatologa beşvurun çünkü antibiyotik veya a vitamini türevi ilaçlar var onlardan kullanmanız geregecektir sıkmanız lekeye yol açacağı için oda ayrı bir tedavi gerektirecek bir an önce doktora gidip tedavi almalısınız geçmiş olsun

12 Eylül 2011 12:39