DE
Soru Sahibi
19 Ağustos 2011 11:10

cildimde çok fazla olmamakla beraber devamlı sivilce çıkıyor çok kez dokto

cildimde çok fazla olmamakla beraber devamlı sivilce çıkıyor çok kez doktora gittim ama asla tamamen geçmediler önerebileceğiniz etkili bi krem varmı acaba?bu zamana kadar imex,aknilox jel,cleosin kullandığım ilaçlar.yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.bi de sivilceler geçtikten sonra küçük kırmızı lekeler halinde cildimde kalıyorlar bunun için ne yapabilirim?

1 cevap
Cevaplar (1)

sivilce tedavisi düzenli ve uzun kullanılması gerekiyor. kullanmış olduğun tedavilere belki ağızdan antibiyotik veya a vitamini türevi hap ve kremler onlar eklenebilir yine de görerek tedavi vermek uygun olacaktır geçmiş olsun

19 Ağustos 2011 13:35