EE
Soru Sahibi
10 Ağustos 2015 17:52

Boyum kısa

1.70 boyum var 17 yaşındayım.Balık yağı yada başka bişey kullansam faydası olur mu ? Şayet olursa balık yağı sivilce yapar mı Teşekkürler

2 cevap
Cevaplar (2)

Merhaba Ertuğrul Bey; Balık yağının birçok yararı var. Siz neden kullanmak istiyorsunuz?

10 Ağustos 2015 18:29
EE
Soru Sahibi

Tuğçe hanım 1 70 boyundayım kısa olduğumu düşünüyorum 17 yaşındayım

10 Ağustos 2015 18:39

Ertuğrul bey boy genetik yapınızlada bağlantılı bir durumdur. Balık yağının boy uzamasında etkili olduğunu gösteren bilimsel bir çalışmayla karşılaşmadım. Ancak kalsiyum kaynakları boy uzamasında etkendir.

10 Ağustos 2015 18:51