YM
Soru Sahibi
23 Ağustos 2011 16:12

bn 17 yasndaym yüzümde siyah noktalar var gün geçtikçede küçükte olsa artı

bn 17 yasndaym yüzümde siyah noktalar var gün geçtikçede küçükte olsa artıyo bu durum beni çok rahatsız ediyor bunlardan doktora gitmeden kurtulmam mümkün mü ? Bana yardım edin

1 cevap
Cevaplar (1)

siyah noktaları azaltan temizleyici ürünleri sabah akşam kullanarak şikayetlerini zi azaltabilirsiniz ancak mutlaka doktara başvurarak siyah noktaları yok eden kremler mevcut onları kullanmanızı tavsiye ederim kısa sürede iyi sonuçlar alacaksınız geçmiş olsun

24 Ağustos 2011 10:00