TE
Soru Sahibi
20 Kasım 2020 00:28

Bilgi almak

Hocam merhaba bir yıl arayla 2.kez dvt geçiriyorum şu an çok ağrılı geçiyor üstüne basmakta zorlanıyorum günde bir kez oksapar 0.4ml kullanıyorum bu yeterli gelir mi aynı zamanda hocam kan sulandırıcı kullanırken emboli riski var mı ve bir yıl arayla tekrarlamasinin sebebi ne olabilir şimdiden teşekkürler.

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Mehmet kazım Berköz
Kalp Damar Cerrahisi

İlacınızın dozu bence düşük bu doz önleyici doz ama size tedavi dozu verilmesi lazım.İlk bir hafta emboli riski devam ediyor ilaç olsa bile bu ihtimal var.Bence Hematoloji den randevu almak şart sık tekrar eden Dvt lerde bir kan pıhtılaşma problemi var mı die baktırmak şart.Çok geçmiş olsun

18 Ocak 2021 09:51