OL
Soru Sahibi
15 Eylül 2011 13:40

ben artışı

Doktor hanım öncelikle iyi günler dilerim. Benim problemim vücudumun hemen hemen heryerinde artan benler.Birkaç doktora gösterdim bunların zarasız olduğunu belirtti.Ama bu cevaplar beni tam tatmn etmedi neden derseniz artışa geçti benler. bunlar beni çok rahatsız ediyor. Bu benler insan vücudunda neden artar, ırsi, kilo vb. Konu ile ilgil olarak bilgi verirseniz çok sevinirim.

1 cevap
Cevaplar (1)

benler genetiğimizde mevcut olan ve doğumla veya sonradan beliren yapılardır. yalnız ben gibi görünen ve güneşle ortaya çıkan bazı güneş lekeleri de vardır onları da benler gibi takip etmekte fayda vardır çünkü bazıları kötüye dönüşebilir. size tavsiyem bir dermatolog tarafından benlerin dermoskopik muayenesinin yapılması ve risk haritasının çıkarılması çok riskli olanlar mutlaka çıkarılmalıdır. geçmiş olsun

22 Eylül 2011 10:50