CH
Soru Sahibi
14 Haziran 2019 21:47

Baş ağrısı

Merhabalar hocam iyi günler dilerim kızım 5yasinda Bartın'da yasyirm isim gereği ankaradymm kızım baş ağrısı sinüzitten dolayı hastanede yattı 1hafta tomografi filimler iyi çıktı cdler kullandı ilaçlar elimde hep bunları göstermek istiyorum arada yine baş ağrısı oluyor doktor Ankara'ya gösterin dedi çocuğumu getirmeden oluyorsa geri dönüş yapın hocam numaram *** *** **

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Oğuz Söylemezoğlu
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Nefrolojisi

Bu konu benim uzmanlık alanım dışında çocuk noroloji ile görüşmenizde yarar var

16 Haziran 2019 08:15