28 Mayıs 2018 14:56

Ayak bileği

Merhaba,13 yaşında voleybol oyuncusu kızımın ayak bileğinde duyulmaması imkansız yükseklikte kıtırdama var yürürken.Daha önce röntgen çekildi,birşey görülmedi.Ödem dendi ve advil ile iki krem verildi.Antrenman sonrası soğuk tedavi önerildi.Günlük bilek egzersizleri yapıldı.Ancak sonuç değişmiyor.Belirgin bir ağrı yok ancak kızım çok tedirgin ve rahat spor yapamıyor.Mr çekilmesi uygun mudur?Teşekkürler,iyi çalışmalar...

2 cevap
Cevaplar (2)

Bana hasta olarak gelmişsiniz zaten :) Ayşe Deniz Uçar sanırım. Buradan cevap yazamamışım kusura bakmayın.

25 Haziran 2018 09:36
Soru Sahibi

Evet,teşekkürler.Yarın 16’da mr çekimi var.Umarım önemli birşey çıkmaz

25 Haziran 2018 11:14

Tamam

27 Haziran 2018 10:41