NN
Soru Sahibi
6 Ekim 2020 14:40

Asansör Fobisi

Hocam lütfen yardım edin. Ben ne yapmalıyım. Asansöre binemiyorum. Bir kez asansörde kaldım sonra binemedim. Evim 8. Katta. Online ile atlatabilir miyiz? Lütfen yardım edin

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Psk. Dan. Okan Tiring
Psikolojik Danışman

Merhabalar, Bilişsel Davranışçı Terapi fobiler üzerinde çok etkili bir yaklaşımdır. Sizin de durumunuzun size olan etkisini seanslar içerisinde azaltıp ilerleyebiliriz. Online olarak sizin de etkinizle çok başarılı olunabilir. Bir an önce başlamanız dileğiyle.

6 Ekim 2020 16:13