ÖF
Soru Sahibi
12 Eylül 2009 16:21

annemin problemi kulakta içerden dışarı dogru zonklama ve agrı ve kaşıntı

annemin problemi kulakta içerden dışarı dogru zonklama ve agrı ve kaşıntı arada bi su akıntı zaman zaman bir sag kulakta bir sol kulakta saat sesi gibi tık tık sesler hissediliyor. hocam annem tansiyon ve şeker hastası kulakta ki bu rahatsızlıgın sebebi nedir aceba? manisada 3 degişik doktora gittik ama verdikleri ilaçlar hiç fayda etmedi. ne önerirsiniz? şimdiden teşekkür ediyorum

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Alp Demireller
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

ANNENİZİN ŞİKAYETLERİNİ MUAYENE ETMEDEN BİRŞEY SÖYLEMEK ZOR. MUAYENE VE ODYOLOJİK ÖLÇÜMLER SONUCU BİR KARARA VARILABİLİR. SAYGILARIMLA.

23 Eylül 2009 10:20