GD
Soru Sahibi
12 Mayıs 2020 02:14

Alerjı için bilgi

Merhaba 11 yaşında bir oğlum var .1yaşından bu zamana kadar senede en az2 defa mevsim dönüşlerinde alerjık bronşit oluyor.ventolın ve pulmıkort nebul macrol antıbıyotık kullanıyoruz.nasıl bir tedavi önerirsiniz?2 yıldır da burun tıkanıklığı eklendi yardımcı olursanız sevinirim.kolaygelsın

2 cevap
Cevaplar (2)
Uzm. Dr. Doğanay Kürkçü
Biorezonans Sertifikalı Tıp Doktoru

Sayın Dilek Sayman, Alerjik hastalıklara yaklaşımımız tamamen bütüncül ve fınksiyonel tıp yaklaşımıdır. Bunun yanında Biorezonansdan tedavi sürecini hızlandıran destek alınmaktadır. Biorezonans sistemi içinde vücuttaki yükler tespit edilerek sağaltımına gidilmektedir. Şifalanma ve iyileşme % 80 civarındadır. Hastalarımızın iyileşme yüzdelerindeki yükseklik gururumuzdur. Parmak ucundan alınacak kan ile yapılacak frekans testinden sonra süreçten memnun kalacaksınız. İyi günler dilerim.

12 Mayıs 2020 11:00
GD
Soru Sahibi

Cevabınız için öncelikle çok tşk ederim.pekı tedavi kaç seans sürer ve maliyeti ne kadar ?

13 Mayıs 2020 11:02
Uzm. Dr. Doğanay Kürkçü
Biorezonans Sertifikalı Tıp Doktoru

Merhaba, seans süreleri kişinin vücudundaki yüklerle, kişinin tedavi sürecine uyumu ve vücudun cevabıyla orantılı bir şekilde 10-13 hafta arasında sürmektedir. Sonrasında ayda bir takip ve sizin ihtiyacınız belirler. Toplam maliyet bir yıllık günde bir paket sigara maliyetini geçmemektedir. Sağlıkla kalın.

27 Mayıs 2020 10:41