BE
Soru Sahibi
6 Kasım 2010 17:41

21 yıllık evliyim,her ilişkide acı çekiyorum,hatta acıdan ağlıyorum,eşimle

21 yıllık evliyim,her ilişkide acı çekiyorum,hatta acıdan ağlıyorum,eşimle problem yaşıyoruz,2 doktora gittim,ilgelenmediler,önce kistleri tdavi edelim dediler, 45 yaşındayım ve artık bi çözüme ulaşmak istiyorum,saygılarımla.

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Yasemin Yıldız
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Esin hanım merhaba, öncelikle bu acıya neyin sebep olduğunu doğru tespit etmek gerekiyor, jinekolojik bir muayene yapmamız gerekiyor, eğer fiziksel bir neden yoksa olayın psikolojik nedeni olduğunu düşünüp tedavi etmeliyiz.sevgiler.

7 Kasım 2010 07:18