Toksin Tedavisi, mimik hareketlerinizin sonuncu oluşan kırışıklarınıza doğrudan müdahale ederek onları yok eder. Kas aralarına enjekte edilen toksin uygulaması, uygulama sonrası bir hafta içinde etkisini gösterir. Kullanım süresi ortalama olarak 4-6 ay arasındadır. Daha sonra tekrarlamalarla doğal ve genç görünümünüzü korumak sizin elinizdedir.

Öyle botokstan donuklaşmış, ifadesizleşmiş yüzler yok artık!
Bu Teknik sayesinde hem son on yılınızı geri alabilir hem de arkadaşlarınızın ay sen ne yaptın yüzüne inanılmaz bir gençlik canlılık gelmiş ifadeleriyle, botokslandığınız anlaşılmadan musmutlu olabilirsiniz.

Toksin ile İlk Tanışma
Kişiden kişiye değişiklik gösterse de kaz ayaklarının, kaş arası çizgilerin size ilk merhaba dediği andan itibaren botoks uygulamalarınıza başlayabilirsiniz. Ne kadar erken önlem alırsanız o kadar doğal bir görünüme sahip olursunuz. Bu nedenle botoksu bir orta yaş uygulaması olarak görmemeli ihtiyaç anında camı hemen kırmalısınız!

-Sakın ola ki estetisyenlik sertifikası olan birine toksin tedavisi yaptırmaya kalkmayın!-
Üzülürsünüz..
Toksin uygulaması uzmanlık isteyen medikal uygulamadır. Bu yüzden tabii ki medikal estetik hekimin uygulaması gerekmektedir. Uygulama yaptırmadan önce hekiminizin diploma ve sertifikalarını mutlaka kontrol ediniz..


İstanbul Medikal Estetik Uzmanı uzmanlarına ulaşmak icin tıklayın!