Toksin tedavisi

Toksin tedavisi

Toksin Tedavisi, mimik hareketlerinizin sonuncu oluşan kırışıklarınıza doğrudan müdahale ederek onları yok eder. Kas aralarına enjekte edilen toksin  uygulaması, uygulama sonrası bir hafta içinde etkisini gösterir. Kullanım süresi ortalama olarak 4-6 ay arasındadır. Daha sonra tekrarlamalarla doğal ve genç görünümünüzü korumak sizin elinizdedir.

Öyle botokstan donuklaşmış, ifadesizleşmiş yüzler yok artık!
Bu Teknik  sayesinde hem son on yılınızı geri alabilir hem de arkadaşlarınızın ay sen ne yaptın yüzüne inanılmaz bir gençlik canlılık gelmiş ifadeleriyle, botokslandığınız anlaşılmadan musmutlu olabilirsiniz.

Toksin ile İlk Tanışma
Kişiden kişiye değişiklik gösterse de kaz ayaklarının, kaş arası çizgilerin size ilk merhaba dediği andan itibaren botoks uygulamalarınıza başlayabilirsiniz. Ne kadar erken önlem alırsanız o kadar doğal bir görünüme sahip olursunuz. Bu nedenle botoksu bir orta yaş uygulaması olarak görmemeli ihtiyaç anında camı hemen kırmalısınız!

-Sakın ola ki estetisyenlik sertifikası olan birine toksin tedavisi  yaptırmaya kalkmayın!-
Üzülürsünüz..
Toksin  uygulaması uzmanlık isteyen medikal uygulamadır. Bu yüzden tabii ki medikal estetik hekimin uygulaması gerekmektedir. Uygulama yaptırmadan önce hekiminizin diploma ve sertifikalarını mutlaka kontrol ediniz..

Bu makale 31 Mayıs 2019 tarihinde güncellendi. 0 kez okundu.

Yazar
Dr. Ufuk Alatekin Medikal Estetik Tıp Doktoru

Yazar toplam 4 makale yazdı.

Etiketler
Estetik
Dr. Ufuk Alatekin
Dr. Ufuk Alatekin
İstanbul - Medikal Estetik Tıp Doktoru
x
Facebook Twitter Instagram Youtube