PriapussShot veya P-Shot denilen ilk adımı, tazelemek, duyarlılık ve işlevini iyileştirmek için penise enjekte edilen Platelet Zengin Plazmanın (PRP) ile yapılan öncü yeni bir tekniktir. P-Shot penisin boyut ve çevresi arttırmaya, cinsel performansı arttırmaya ve erektildisfonksiyonu (sertleşme sorunu)iyileştirmeye yardımcı olabilir. P-Shot, penisin bükülmesine, ağrılı ereksiyonlara ve cinsel ilişki ile ilgili zorluklara neden olan, skar dokusunun yamalarının penisin şaftı boyunca geliştiği Peyronie Hastalığını tedavi etmek için de kullanılabilir.

P Shot Nedir ? P-Shot nasıl çalışıyor?

P-Shot prosedürü, rejeneratif bir prosesi canlandırmak için penise zengin faktörlerden Trombosit ve Plazmadan dolu (PRP) enjekte ederek vücudun kendine ait iyileştirici ve canlandırıcı kabiliyetini kullanarak çalışır. Koldan az bir miktarda kan alınır ve daha sonra plazmanın toplandığı bir santrifüje yerleştirilir. Bu plazma, penise enjekte edildiğinde, kök hücrelerini kan akışını artırmak için tetikleyen ve sağlıklı dokuyu büyütmek için kök hücreleri tetikleyen hücre yenilenen büyüme faktörleri içerir.

Ben bu tedavi için müsait miyim ?

Ereksiyon bozukluğu çekiyorsanız veya penisinizin boyutunu, şeklini, sıkılığını, görünümünü ve işlevini iyileştirmek veya cinsel performansınızı arttırmak istiyorsanız, P-Shot sizin için olabilir. Herhangi bir prosedürde olduğu gibi, tedavi için uygun olup olmadığınızı belirlemek için bu konuda uzman doktorunuz ile istişareniz olması gerekecektir.

P –shot ağrılı bir işlem midir ?

İşlem lokal anesteziyle yapılır, böylece rahatsızlık çok az olur. Bazı hastalar hiç ağrı hissetmediklerini bildirmektedir.

Nekadar zaman tutar ?

İşlem yaklaşık 30-40 dakika sürer.

P-shotın yan etkisi var mıdır ?

P-shot kişinin kendi kanından elde edilen plazmanın (PRP) kişinin kendi dokusuna verilmesi işlemi olduğu için hiçbir yan etkisi yoktur.

P-shot uygulamasından sonra ne zaman ilişkiye girebilirim ?

Bu tedavinin en önemli avantajlarından biri normal aktivitelerinize hemen geri dönebilir ve cinsel ilişki aynı gün tekrar başlatılabilir.

P-shot hangi ararlıklarla uygulanır ?

Yaklaşık 2 haftada bir olmak üzere ortalama 3-4 seans uygulanır.

Hangi sonuçları bekleyebilirim ?

-Penisin sertliğinin ve ereksiyon kapasitesinin artırılması

-Tedaviyle birlikte verilen pompayı kullandıktan sonra boyut artışı (uzunluk ve -çevre kalınlığında% 10-20 artış).(penileenlargement)

-Penisin güçlendirilmesi

-Artan kan akışı ve dolaşım

-Geliştirilmiş cinsel yetenekler

-Artmış cinsel dayanıklılık

-Artan duyarlılık ve zevk

-Geliştirilmiş görünüm

-Peyronie hastalığının iyileştirilmesi

-Penisin düzleştirilmesi


Antalya Ürolog uzmanlarına ulaşmak icin tıklayın!