6000 yıldan fazla Altın, zenginliğin ve gücün simgesi olarak bilinmektedir. Bu simge Ceremony Of Gold serisiyle cildinize tazelik ve pozitif enerji vermek için Klapp tarafından formule edildi. Serinin içerisindeki 24 ayar altın tanecikleri cildin Immun sistemini güçlendirerek fark edilir düzede sağlık katıyor.

Cilde enerji ve gençlik veren mucizevi bakım...

İçerisindeki 24 ayar altın parçacıklarıyla cildi serbest radikallerden koruyarak inanılmaz bir ışıltı ve genlik verir..

İçerisindeki ojoba yağı ve E vitamini ile cildi besler.. İnanılmaz güzel bir ışıltı ve cilde canlılık verir.

Öncelikle Altın yaprakları alınır ve dikkatlice şakak bölgesine yapıştırılır ve üzerine cilde anti aging etki sağlayan Golden Energy Serum dan damlatılır. Hafif baskılı hareketlerle serumun altınla birlikte eriyerek cildin gözeneklerine girmesi sağlanır. Daha sonra tekrar serumdan birkaç damla alınarak cilde rahatlatıcı özel chi yang masajı yapılır. Bu sayede cilt hem rahatlamış hem de altınla sarılmış olur.

24 Ayar altın parçacıkları ile hücre fonksiyonlarına dengeleyici etkileri bulunur.Hücre yenilenmesini tetikler ve hücre ömrünü uzatır. Cilde parşak bir görünüm kazandırır. Cildin koruma fonksiyonlarını harekete geçirir, cilt vitamin E sayesinde serbest radikallere karşı korunur, vitamin C hücre bölünmesini arttırır.

Altın masajı özel hareketlerle enerji noktalarını bloke edecek şekilde yapılır.


İstanbul Pratisyen Hekim uzmanlarına ulaşmak icin tıklayın!