Hekimin Adresi

Hasanefendi Mahallesi, Hastane Cd. No:1, 09100 Aydın Merkez/Aydın  Aydın
Adnan Menderes Ünıversıtesı Dış Hekımlığı Fakültesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Damla Kara Hakkında

Damla Kara Kimdir?

Ass. Dt. Damla Kara, Diş Hekimi alanlarında faaliyet göstermektedir. Damla Kara, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Damla Kara Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Ass. Dt. Damla Kara tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Ass. Dt. Damla Kara kimdir , telefon numarası nedir?
Ass. Dt. D Kara ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Ass. Dt. Damla Kara için nasıl randevu alabilirim?
Ass. Dt. D Kara şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Damla Kara ile anlaşmalı?
Damla Kara kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Ass. Dt. Damla Kara nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Ass. Dt. Damla Kara Adnan Menderes Ünıversıtesı Dış Hekımlığı Fakültesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Ass. Dt. Damla Kara hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Ass. Dt. Damla Kara Diş Hekimi, uzmanıdır.

Ass. Dt. Damla Kara için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Ass. Dt. Damla Kara muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Ass. Dt. Damla Kara hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Ass. Dt. D Kara ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Ass. Dt. Damla Kara hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Ass. Dt. D Kara hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.