Ass. Dt. Cem Üngör, Trabzon, Diş Hekimi

Ass. Dt. Cem Üngör

Diş Hekimi - Trabzon

Randevu Al Değerlendir

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Ass. Dt. Cem Üngör tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Ass. Dt. Cem Üngör kimdir , telefon numarası nedir?
Ass. Dt. C Üngör ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Ass. Dt. Cem Üngör için nasıl randevu alabilirim?
Ass. Dt. C Üngör şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Cem Üngör ile anlaşmalı?
Cem Üngör kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Ass. Dt. Cem Üngör nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Ass. Dt. Cem Üngör Karadeniz Teknik Üniversitesi Dıs Hekımlıgı Fakultesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Ass. Dt. Cem Üngör hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Ass. Dt. Cem Üngör Diş Hekimi, uzmanıdır.

Ass. Dt. Cem Üngör için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Ass. Dt. Cem Üngör muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Ass. Dt. Cem Üngör hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Ass. Dt. C Üngör ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Ass. Dt. Cem Üngör hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Ass. Dt. C Üngör hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.