Aile Danışmanı Selda Bekil

Aile Danışmanı - Denizli
5.0

“Aile sorunlarımızın artması üzerine randevu aldım Selda Hanım'dan. Eşimle hiç anlaşamıyor, sürekli t...” Devamı

Aile Danışmanı Selda Bekil

İlk, orta ve lise eğitimini Denizli'de tamamlayan Selda BEKİL, lisans eğitiminin ardından 470 saatlik Aile Danışmanlığı eğitimini tamamladıktan sonra "Aile Danışmanı" ünvanını almıştır.

Çocuklara olan yoğun ilgisi sebebiyle "Oyun Terapisi" eğitimi ve "Çocuk Resimleri Analizi" eğitimini tamamlamıştır. Çalışmalarında daha çok 3-12 yaş grubuna ağırlık vermektedir. Evli ve bir kız çocuğu annesi olan Selda BEKİL seanslarına Denizli'de bulunan  Barış Danışmanlık Merkezi'nde devam etmektedir.

Kaka reddi

Oglum kabızlık sonrasında kaka reddi yasıyor. 3.5 yasında. Daha dogrusu artık tutamayıp yapıyor ama kıyafetine yapıyor kesinlikle lavaboya gıtmıyor. Oyunlar hikayeler ödüller hıc bırısı kâr etmedi:( Yardımcı olabılırmısınız rıca etsem ,

Aile Danışmanı Selda Bekil

Aile Danışmanı Selda Bekil tarafından cevaplandı

Merhaba sitedeki numaradan benimle iletişime geçebilirsiniz Cevabı görmek için tıkla.

25 Ekim 2021 tarihinde cevaplandı.

Anksiyete panik atak

Selda Hanım yoğun bir şekilde panik ayağım var çok evhamlıyım beni bu illetten kurtarabilirmisiniz lütfen

Aile Danışmanı Selda Bekil

Aile Danışmanı Selda Bekil tarafından cevaplandı

Merhaba telefonla arayıp bilgi alabilirsiniz. Cevabı görmek için tıkla.

8 Ekim 2021 tarihinde cevaplandı.

Davranış bozukluğu

Merhaba doktor hanım 3 yaşında ve 3 aylık erkek çocuklarım var büyük olan oğlum aşırı agresif herşeti atıyor kırıyor zarar veriyor yapmaması gerektiğini bozulursa tekrar oynayıp kullanamayacağını söylesekte yapıyor dikkatini farklı şeylere yönetiyoruz bir süre unutuyor sonra tekrar atmaya başlıyor ve ısırma vurma zarar verme gibi hareketleri de var kardeşi olmadan önce de vardı bu davranışlar ama olunca ikiye katlandı ve katlanarak büyüyor bu konuda bir öneriniz var mı ?

Aile Danışmanı Selda Bekil

Aile Danışmanı Selda Bekil tarafından cevaplandı

Merhaba sitedeki numaradan benimle iletişime geçebilirsiniz. Cevabı görmek için tıkla.

28 Mart 2021 tarihinde cevaplandı.

Barış Danışmanlık Merkezi
Mehmetçik Mahallesi 2619 Sokak No :58/1 /
Tedaviler
Aile Terapisi Çift terapisi Bilişsel Davranışçı Terapi Kum Terapisi Psikoterapi Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

İlk, orta ve lise eğitimini Denizli'de tamamlayan Selda BEKİL, lisans eğitiminin ardından 470 saatlik Aile Danışmanlığı eğitimini tamamladıktan sonra "Aile Danışmanı" ünvanını almıştır. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

Yabancı Dil

İngilizce

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 474 16 15

Görüşler

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
BE
Bus*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 ay önce

Aile sorunlarımızın artması üzerine randevu aldım Selda Hanım'dan. Eşimle hiç anlaşamıyor, sürekli tartışıyorduk. Ailesinin müdahale etmesi, maddi konular, çocuklarla ilgilenmemesi, sürekli yalan söylemesi, artık çekilmez hale geldi. Ayrılmaya karar vermiştim ama çocuklarımın babasız büyümesini istemiyordum. Selda Hanım'ın benimle ve eşimle yaptığı görüşmeler sonrası, kendimize şaşırıyorduk. Düzenli devam ettiğimiz seanslar sonrasında sorunlarımız ortadan kalktı. İşini severek yapan, son derece ilgili, gönül rahatlığıyla tavsiye edeceğim tek kişi. Kendisine çok teşekkür ederim ve herkese tavsiye ederim.

Aile Danışmanı Selda Bekil
Aile Danışmanı Selda Bekil 2 Haziran 2021
Teşekkür ederim Buse Hanım bu güzel sözler için.
ÖH
Özl*** H***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 ay önce

Tavsiye üzerine kızımı götürdüm Selda Hanım'a. İştahsız ve çok yemek seçmesi beni çok üzüyordu. Artık sinirlerime hakim olamıyor, bağırıp vuruyordum. Her hafta seanslara devam ettik. Bunca zaman ne kadar çok hata yaptığımı farkettim. Kızım Selda Hanım'ı çok sevdi. Aile görüşmeleri ile bize verdiği bilgiler, kızımla yaptığı seanslar sonrasında çok olumlu gelişmeler oldu. Zorla yiyen kızım artık kendisi yemeğe ve acıktım demeye başladı. 10 seans devam ettik ve sonuç mükemmel oldu. Selda Hanım'ın pozitif yaklaşımı, ilgi, alakası için çok teşekkür ederim.

Aile Danışmanı Selda Bekil
Aile Danışmanı Selda Bekil 2 Haziran 2021
Teşekkür ederim Özlem Hanım, ben de sizi azminizden ve başarınızdan dolayı kutluyorum.
EA
Eme*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 ay önce

Eşimle olan problemler nedeniyle destek almaya karar verdik. Evliliğimizde ki tartışmaların çoğalması, ikimizinde kendini haklı görmesi, tartışmaların çocuklarımıza yansıması ikimizi de mutsuz ediyordu. En son evden gitmek zorunda kaldım. Selda Hanım hayatımın dönüm noktalarından biri oldu. Kendisine olan sevgim saygım ve benimle kurmuş olduğu iletişimin bağı çok değerli. Düzenli olarak seanslara devam ettik eşimle. Bizi yönlendirmeleri ve çalışmaları sonucunda bütün problemleri aştık. Sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Sorunu olan tüm çiftlere kesinlikle tavsiye ediyorum.

Aile Danışmanı Selda Bekil
Aile Danışmanı Selda Bekil 2 Haziran 2021
Bu güzel düşünceleriniz için teşekkür ederim Emel Hanım.
SS
Suz*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
11 ay önce

6 yaşındaki oğlumun öfke krizleri ve ağlamaları için randevu almıştım Selda Hanım'dan.Sorunumuz agresif, hırçın ve kardeşine zarar vermesiydi. Benimle ve babasıyla iletişimi çok kötüydü. Haftada bir gün gidiyorduk seanslara toplam 11 seans devam ettik ve sonuç harikaydı. Aile görüşmeleri ile ve oğlumla yaptığı seansların ardından sorunumuz kalmadı. Sabrına, içtenliğine, güler yüzüne ve uzmanlığına hayran kaldım. Ne kadar teşekkür etsem azdır kendisine. Sorununuz varsa kesinlikle ertelemeyin. Kesinlikle tavsiye ederim. Her şey için teşekkürü borç biliriz. Sağ olun var olun. Sizi seviyoruz.

Aile Danışmanı Selda Bekil
Aile Danışmanı Selda Bekil 15 Şubat 2021
Teşekkür ederim Suzan Hanım. Düzenli olarak seanslara devam ettiğiniz ve söylediklerimi uyguladığınız için ben de size teşekkür ederim sevgiler.
HA
Hil*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
11 ay önce

Kızımın boşanmamız ile birlikte çok etkilendiği ve olumsuz davranışlar sergilemesi üzerine başvurduk Selda Hanım'a. Ne kadar çok dikkat etsek de olumsuz etkilendi maalesef. Her hafta seanslara devam ettik ve sonuç mükemmel oldu. İşinde uzman, sabırlı ve çocukları çok seven biri. Kızım adını ağzından hiç düşürmüyor ve çok seviyor. Kendisine çok teşekkür ederim ve herkese tavsiye ederim.

Aile Danışmanı Selda Bekil
Aile Danışmanı Selda Bekil 15 Şubat 2021
Güzel düşünceleriniz için teşekkür ederim Hilal Hanım.
MB
Mel*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
11 ay önce

Aile içi iletişim bozukluğu nedeniyle randevu aldım Selda Hanım'dan. Eşimle sürekli tartışıyor ve uzlaşmaya varamıyorduk. Giderek artan sorunlar sebebiyle destek almaya karar verdik. Çocuklar da olumsuz etkilenmeye başladı bu süreçte. Eşim ilk zamanlar gereksiz görmüştü, sonra iyi ki gitmişiz dedi. Ne kadar teşekkür etsem azdır kendisine. Çok tavsiye almıştım ve gerçekten iyi ki sizi tercih etmişim diyorum. İşinde uzman ve güvenebileceğiniz tek kişi kendisi. Düzenli devam ettiğimiz seansların ardından sorunumuz kalmadı. Çok teşekkür ederim kendisine ve sorunu olan tüm ailelere kesinlikle tavsiye ederim.

Aile Danışmanı Selda Bekil
Aile Danışmanı Selda Bekil 15 Şubat 2021
Teşekkür ederim Melike Hanım. Ben de sizi azminizden ve başarınızdan dolayı kutluyorum.
VA
Ves*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Selda Hanım'a tavsiye üzerine gittik. 8 yaşındaki oğlumun gece korkuları vardı. Odasında uyuyamıyor ve sürekli ağlayarak uyanıyordu. Ne yaptıysam ne söylediysem olmadı. Eşimle birlikte destek almaya karar verdik. Oğlumla yaptığı seanslar ve bizimle yapılan aile görüşmeleri sonucunda 11 seans devam ettik. Sonuç olarak oğlum artık deliksiz odasında uyuyordu. Biz hala şaşkındık, inanamıyorduk. Son seans çok üzüldük oğlum çok sevmişti Selda Hanım'ı, ayrılmak istemedi. İşinde başarılı, ilgili, güler yüzlü ve mesleğini tam anlamıyla harika yapan biri. Çok teşekkür ederiz kendisine, iyi ki tanımışız ve iyi ki hayatımıza dokunmuş. Bu tarz korkuları varsa çocuğunuzun mutlaka gitmelisiniz, gözünüz kapalı emanet edebileceğiniz biri.

Aile Danışmanı Selda Bekil
Aile Danışmanı Selda Bekil 13 Ocak 2021
Teşekkür ederim Vesile Hanım güzel düşünceleriniz için.
SE
Sem*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

5 yaşındaki kızım için randevu almıştım Selda Hanım'dan.Sorunumuz çocukluk çağı masturbasyonuydu. Oyuncaklarına sürtünmesi, benim bacağıma gelip orda sürtünmesi ve bu davranışların artmasıyla birlikte destek almaya karar verdik. Haftada bir gün gidiyorduk seanslara toplam 9 seans sonrası kızımın bu davranışı ortadan kalktı. Bu sorunu yaşayıp erteleyen ailelere önerim bir an önce destek almalarıdır. Selda Hanım'ın güler yüzü, bizi yönlendirmeleri, doğru bildiğimiz yanlışları görmemizi sağladı. Ne kadar teşekkür etsem azdır kendisine. İşinde uzman ve güvenebileceğiniz tek kişi kendisi. Aynı sorunu yaşayan tüm ailelere kesinlikle tavsiye ederim.

Aile Danışmanı Selda Bekil
Aile Danışmanı Selda Bekil 13 Ocak 2021
Teşekkür ederim. Ben de sizi azminizden ve başarınızdan dolayı kutluyorum Semra Hanım
HP
Hil*** P***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Tırnak yeme sorunu için gitmiştim Selda Hanım'a. 10 yaşında oğlum sürekli tırnaklarını yiyor, kanayana kadar koparıyordu. Tırnaklarını hiç kesmiyordum. Ne yaptıysam ne dediysem bir türlü vazgeçirememiştim. Her hafta seanslara devam ettik ve sonuç mükemmel oldu. 11 seans sonrasında oğlumun tırnak yeme sorunu sona ermişti. Her hafta ellerindeki düzeltmeyi görmek bizi çok mutlu ediyordu. Sabrı, emeği ve güler yüzü için çok teşekkür ederim Selda Hanım'a.

Aile Danışmanı Selda Bekil
Aile Danışmanı Selda Bekil 3 Kasım 2020
Düzenli seanslara devam ettiğiniz için teşekkür ederim Hilal Hanım. Azminizden ve başarınızdan dolayı kutluyorum.
FD
Fat*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Tavsiye üzerine 10 yaşındaki oğlum için randevu almıştım Selda Hanım'dan. Bu yorumu yazmamın sebebi benim gibi sorunu olan ailelere yardımcı olmak ve Selda Hanım'a teşekkür etmektir. Sorunumuz oğlumun gece korkuları ve uykudan sürekli uyanmasıydı. Ne kadar konuşsamda bir türlü sorunu çözemiyordum. Sonunda destek almaya karar verdim. Eşim istemiyor, ne gerek var diyordu. İlçede oturduğumuz için yalnız gelemiyor, eşimi zorla getirtiyordum. Düzenli olarak seanslara devam ettik ve sorunumuz kalmadı. Eşim oğlumdaki büyük değişimi fark etti ve iyi ki beni zorlamışsın dedi. Selda Hanım işinde uzman ve çocuğunuzu gözünüz kapalı emanet edebileceğiniz biri. Kendisine çok teşekkür ederim ve benim gibi sorun yaşayan herkese tavsiye ederim.

Aile Danışmanı Selda Bekil
Aile Danışmanı Selda Bekil 3 Kasım 2020
Teşekkür ederim Fatma Hanım güzel düşünceleriniz için. Ben de sizi azminizden ve başarınızdan dolayı kutluyorum.

Sık Sorulan Sorular

Aile Danışmanı Selda Bekil ile nasıl iletişime geçerim?

Aile Danışmanı Selda Bekil için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Aile Danışmanı Selda Bekil için nasıl randevu alabilirim?

Aile Danışmanı Selda Bekil ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504741615

Aile Danışmanı Selda Bekil nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Aile Danışmanı Selda Bekil Barış Danışmanlık Merkezi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Aile Danışmanı Selda Bekil hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Aile Danışmanı Selda Bekil Aile Danışmanı uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve Aile Terapisi, Çift terapisi, Bilişsel Davranışçı Terapi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.
Çağrı Merkezi 0 (850) 474 16 15

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Facebook Twitter Instagram Youtube