Aile Danışmanı Selda Bekil

Aile Danışmanı - Denizli
5.0

Aile Danışmanlığı, Boşanma Danışmanlığı, Aile Terapisi

“merhaba, 5 yaşındaki kızım için gitmiştik. kızım 2 aylıktan bu zamana kadar parmak emiyordu. 5 yıldı...” Devamı

Aile Danışmanı Selda Bekil

İlk, orta ve lise eğitimini Denizli'de tamamlayan Selda BEKİL, lisans eğitiminin ardından 470 saatlik Aile Danışmanlığı eğitimini tamamladıktan sonra "Aile Danışmanı" ünvanını almıştır.

Çocuklara olan yoğun ilgisi sebebiyle "Oyun Terapisi" eğitimi ve "Çocuk Resimleri Analizi" eğitimini tamamlamıştır. Çalışmalarında daha çok 3-12 yaş grubuna ağırlık vermektedir. Evli ve bir kız çocuğu annesi olan Selda BEKİL seanslarına Denizli'de bulunan  Barış Danışmanlık Merkezi'nde devam etmektedir.

Hizmetler
Aile terapisi Çift terapisi Bilişsel davranışçı terapi Kum terapisi Psikoterapi Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

İlk, orta ve lise eğitimini Denizli'de tamamlayan Selda BEKİL, lisans eğitiminin ardından 470 saatlik Aile Danışmanlığı eğitimini tamamladıktan sonra "Aile Danışmanı" ünvanını almıştır. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 01.2020
Deneyim: 3 Yıl

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

Aile Danışmanlığı Boşanma Danışmanlığı Aile Terapisi Ebeveynlik Evlilik - Boşanma Devamı

Deneyimler

Barış Psikolojik Danışmanlık Merkezi (2020 - Devam ediyor)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 474 16 15

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
fe
Fat*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 ay önce
Barış Psikolojik Danışmanlık Merkezi

merhaba, 5 yaşındaki kızım için gitmiştik. kızım 2 aylıktan bu zamana kadar parmak emiyordu. 5 yıldır denemediğimiz yol kalmadı ve parmak emmesini daha fazla tetikledi. Artık asla unutmaz demiştik, son olarak İnternet araştırmalarımız sunucunda yorumlara güvenerek Selda Hanımı ziyaret ettik. 5- 6 seans sonunda kızım parmak emmeyi tamamen unuttu. Selda Hanım'ın, ilgisini kızım o kadar çok sevdi ki her seansı sabırsızlıkla bekliyordu. Bu kadar kısa sürede olumlu sonuç aldığımıza çok sevindik. Selda Hanım'a çok teşekkür ederiz :)

fe
Fat*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 ay önce
Barış Psikolojik Danışmanlık Merkezi

Merhaba, 5 yaşındaki kızım için gitmiştik. Kızım 2 aylıktan bu zamana kadar sürekli parmak emiyordu. Neler yaptıysak vazgeçmedi.5 yıldır farklı farklı yollar denedik. Hepsi de parmak emmesini daha çok tetikledi.Kesinlikle unutmaz diye düşünüyorduk. İnternet araştırmalarımız sonucu Selda Hanımın yorumlarına güvenerek ziyaret ettik. 5-6 seanas sonunda parmak emmesini tamamen unuttu. Selda Hanım tecrübeli ve ilgili davranması sonucu kızım o kadar çok sevdi ki, her seansı sabırsızlıkla bekledi. Her şey için teşekkür ederiz :)

BE
Bus*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Aile sorunlarımızın artması üzerine randevu aldım Selda Hanım'dan. Eşimle hiç anlaşamıyor, sürekli tartışıyorduk. Ailesinin müdahale etmesi, maddi konular, çocuklarla ilgilenmemesi, sürekli yalan söylemesi, artık çekilmez hale geldi. Ayrılmaya karar vermiştim ama çocuklarımın babasız büyümesini istemiyordum. Selda Hanım'ın benimle ve eşimle yaptığı görüşmeler sonrası, kendimize şaşırıyorduk. Düzenli devam ettiğimiz seanslar sonrasında sorunlarımız ortadan kalktı. İşini severek yapan, son derece ilgili, gönül rahatlığıyla tavsiye edeceğim tek kişi. Kendisine çok teşekkür ederim ve herkese tavsiye ederim.

Aile Danışmanı Selda Bekil
Aile Danışmanı Selda Bekil 2 Haziran 2021
Teşekkür ederim Buse Hanım bu güzel sözler için.
ÖH
Özl*** H***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Tavsiye üzerine kızımı götürdüm Selda Hanım'a. İştahsız ve çok yemek seçmesi beni çok üzüyordu. Artık sinirlerime hakim olamıyor, bağırıp vuruyordum. Her hafta seanslara devam ettik. Bunca zaman ne kadar çok hata yaptığımı farkettim. Kızım Selda Hanım'ı çok sevdi. Aile görüşmeleri ile bize verdiği bilgiler, kızımla yaptığı seanslar sonrasında çok olumlu gelişmeler oldu. Zorla yiyen kızım artık kendisi yemeğe ve acıktım demeye başladı. 10 seans devam ettik ve sonuç mükemmel oldu. Selda Hanım'ın pozitif yaklaşımı, ilgi, alakası için çok teşekkür ederim.

Aile Danışmanı Selda Bekil
Aile Danışmanı Selda Bekil 2 Haziran 2021
Teşekkür ederim Özlem Hanım, ben de sizi azminizden ve başarınızdan dolayı kutluyorum.
EA
Eme*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Eşimle olan problemler nedeniyle destek almaya karar verdik. Evliliğimizde ki tartışmaların çoğalması, ikimizinde kendini haklı görmesi, tartışmaların çocuklarımıza yansıması ikimizi de mutsuz ediyordu. En son evden gitmek zorunda kaldım. Selda Hanım hayatımın dönüm noktalarından biri oldu. Kendisine olan sevgim saygım ve benimle kurmuş olduğu iletişimin bağı çok değerli. Düzenli olarak seanslara devam ettik eşimle. Bizi yönlendirmeleri ve çalışmaları sonucunda bütün problemleri aştık. Sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Sorunu olan tüm çiftlere kesinlikle tavsiye ediyorum.

Aile Danışmanı Selda Bekil
Aile Danışmanı Selda Bekil 2 Haziran 2021
Bu güzel düşünceleriniz için teşekkür ederim Emel Hanım.
SS
Suz*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

6 yaşındaki oğlumun öfke krizleri ve ağlamaları için randevu almıştım Selda Hanım'dan.Sorunumuz agresif, hırçın ve kardeşine zarar vermesiydi. Benimle ve babasıyla iletişimi çok kötüydü. Haftada bir gün gidiyorduk seanslara toplam 11 seans devam ettik ve sonuç harikaydı. Aile görüşmeleri ile ve oğlumla yaptığı seansların ardından sorunumuz kalmadı. Sabrına, içtenliğine, güler yüzüne ve uzmanlığına hayran kaldım. Ne kadar teşekkür etsem azdır kendisine. Sorununuz varsa kesinlikle ertelemeyin. Kesinlikle tavsiye ederim. Her şey için teşekkürü borç biliriz. Sağ olun var olun. Sizi seviyoruz.

Aile Danışmanı Selda Bekil
Aile Danışmanı Selda Bekil 15 Şubat 2021
Teşekkür ederim Suzan Hanım. Düzenli olarak seanslara devam ettiğiniz ve söylediklerimi uyguladığınız için ben de size teşekkür ederim sevgiler.
HA
Hil*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Kızımın boşanmamız ile birlikte çok etkilendiği ve olumsuz davranışlar sergilemesi üzerine başvurduk Selda Hanım'a. Ne kadar çok dikkat etsek de olumsuz etkilendi maalesef. Her hafta seanslara devam ettik ve sonuç mükemmel oldu. İşinde uzman, sabırlı ve çocukları çok seven biri. Kızım adını ağzından hiç düşürmüyor ve çok seviyor. Kendisine çok teşekkür ederim ve herkese tavsiye ederim.

Aile Danışmanı Selda Bekil
Aile Danışmanı Selda Bekil 15 Şubat 2021
Güzel düşünceleriniz için teşekkür ederim Hilal Hanım.
MB
Mel*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Aile içi iletişim bozukluğu nedeniyle randevu aldım Selda Hanım'dan. Eşimle sürekli tartışıyor ve uzlaşmaya varamıyorduk. Giderek artan sorunlar sebebiyle destek almaya karar verdik. Çocuklar da olumsuz etkilenmeye başladı bu süreçte. Eşim ilk zamanlar gereksiz görmüştü, sonra iyi ki gitmişiz dedi. Ne kadar teşekkür etsem azdır kendisine. Çok tavsiye almıştım ve gerçekten iyi ki sizi tercih etmişim diyorum. İşinde uzman ve güvenebileceğiniz tek kişi kendisi. Düzenli devam ettiğimiz seansların ardından sorunumuz kalmadı. Çok teşekkür ederim kendisine ve sorunu olan tüm ailelere kesinlikle tavsiye ederim.

Aile Danışmanı Selda Bekil
Aile Danışmanı Selda Bekil 15 Şubat 2021
Teşekkür ederim Melike Hanım. Ben de sizi azminizden ve başarınızdan dolayı kutluyorum.
VA
Ves*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Selda Hanım'a tavsiye üzerine gittik. 8 yaşındaki oğlumun gece korkuları vardı. Odasında uyuyamıyor ve sürekli ağlayarak uyanıyordu. Ne yaptıysam ne söylediysem olmadı. Eşimle birlikte destek almaya karar verdik. Oğlumla yaptığı seanslar ve bizimle yapılan aile görüşmeleri sonucunda 11 seans devam ettik. Sonuç olarak oğlum artık deliksiz odasında uyuyordu. Biz hala şaşkındık, inanamıyorduk. Son seans çok üzüldük oğlum çok sevmişti Selda Hanım'ı, ayrılmak istemedi. İşinde başarılı, ilgili, güler yüzlü ve mesleğini tam anlamıyla harika yapan biri. Çok teşekkür ederiz kendisine, iyi ki tanımışız ve iyi ki hayatımıza dokunmuş. Bu tarz korkuları varsa çocuğunuzun mutlaka gitmelisiniz, gözünüz kapalı emanet edebileceğiniz biri.

Aile Danışmanı Selda Bekil
Aile Danışmanı Selda Bekil 13 Ocak 2021
Teşekkür ederim Vesile Hanım güzel düşünceleriniz için.
SE
Sem*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

5 yaşındaki kızım için randevu almıştım Selda Hanım'dan.Sorunumuz çocukluk çağı masturbasyonuydu. Oyuncaklarına sürtünmesi, benim bacağıma gelip orda sürtünmesi ve bu davranışların artmasıyla birlikte destek almaya karar verdik. Haftada bir gün gidiyorduk seanslara toplam 9 seans sonrası kızımın bu davranışı ortadan kalktı. Bu sorunu yaşayıp erteleyen ailelere önerim bir an önce destek almalarıdır. Selda Hanım'ın güler yüzü, bizi yönlendirmeleri, doğru bildiğimiz yanlışları görmemizi sağladı. Ne kadar teşekkür etsem azdır kendisine. İşinde uzman ve güvenebileceğiniz tek kişi kendisi. Aynı sorunu yaşayan tüm ailelere kesinlikle tavsiye ederim.

Aile Danışmanı Selda Bekil
Aile Danışmanı Selda Bekil 13 Ocak 2021
Teşekkür ederim. Ben de sizi azminizden ve başarınızdan dolayı kutluyorum Semra Hanım

Sık Sorulan Sorular

Aile Danışmanı Selda Bekil ile nasıl iletişime geçerim?

Aile Danışmanı Selda Bekil için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Aile Danışmanı Selda Bekil için nasıl randevu alabilirim?

Aile Danışmanı Selda Bekil ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504741615

Aile Danışmanı Selda Bekil nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Aile Danışmanı Selda Bekil Barış Psikolojik Danışmanlık Merkezi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Aile Danışmanı Selda Bekil hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Aile Danışmanı Selda Bekil Aile Danışmanı uzmanıdır. Aile Danışmanlığı, Boşanma Danışmanlığı, Aile Terapisi alanlarında hizmet veriyor ve Aile terapisi, Çift terapisi, Bilişsel davranışçı terapi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Bu uzman henüz online randevu takvimi kullanmıyor. Aşağıda yer alan telefon ile anında randevu alabilirsiniz
Çağrı Merkezi 0 (850) 474 16 15

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube